Szkoła Liderów Innowacji to cykl spotkań, debat, dyskusji i warsztatów, które przeprowadzą praktycy biznesu, prezesi, managerowie oraz przedsiębiorcy posiadający doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Udział w projekcie to wyjątkowa okazja do bezpośrednich rozmów z decydentami, którzy podzielą się z uczestnikami swoim zawodowym doświadczeniem. Projekt ma swoją siedzibę w Poznaniu, została również otwarta filia w Koninie.

Celem projektu jest organizacja cyklu szkoleń- kursu liderskiego, dla studentów i uczniów szkół średnich, podczas których rozwiną swoje umiejętności interpersonalne za pomocą warsztatów z zakresu przedsiębiorczości, pracy zespołowej czy też zarządzania finansami osobistymi.

Zajęcia w ramach projektu odbędą się na wskazanych przez koordynatora salach konferencyjnych, wykładowych oraz w siedzibach niektórych z partnerów i patronów projektu, zarówno w Poznaniu jak i Koninie.

Więcej informacji pod adresem szkolainnowacji.com.pl

Link do rekrutacji uczestników- https://forms.gle/2iMLrmwGTwzRP7k49

Projekt został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Powiatu Poznańskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+